Facebook Twitter instagram Youtube Google+

(332) 211 10 85


ENDÜSTRİYEL METAL ÇELİK PARLATICI 30 KG.

Koli Adeti: 1


Ürün Açıklaması:

OZON ÇELİK PARLATICI

Metal Yüzeylerde Zaman İçerisinde Oksitlenme Sonucunda Mat Bir Görüntü Ortaya Çıkar.
Metalin Yaygın Kullanımı, Dış Etkenlerden Dolayı Çabuk Kirlenmesine De Neden Olur. Özellikle Metal Tencereler Ve Çaydanlıklar, Çok Sık Ateşe Maruz Kaldıkları İçin Kararırlar. Yüksek Oranda Neme Ve Suya Maruz Kalan Metaller İse Paslanırlar. Ama Endişelenmeyin Metalleri De Temizleyip, Parlatmanın Yolları Var.
İşte Size Çözüm OZON Çelik Parlatıcı ...
OZON ÇELİK PARLATICI  
Geniş Bir Kullanım Alanına Sahiptir.  Tencere , Tava , Çaydanlıklardaki, Su Leke İzlerini Temizleyip Parlatılmasında, Ütü Altı Sararma Ve Yanmalarında , Ocak Başlarının Ve Fırınların Dış Ve İç Temizliğinde, Arabaların Nikel Aksesuarlarında Gönül Rahatlığıyla Kullanılabilir.Paslanmaz Çelik,Krom Nikel Alaşımı Metal Yüzeylerin Bakımını Yapar.
Yüzeyde Oluşturduğu Film Tabakası İle Metallerde Parlaklık Sağlayan Ve Tekrar Kirlenmesini Önleyen Bir Tabaka Oluşturur.
Bu Sayede Metal Yüzeylerin Kirlenmesini, Çizilmesini Önler Ve Uzun Süreli Parlaklık Kazandırır. Uygulama Şekline Gelecek Olursak, Kullanıldığı Metal Yüzeyin Öncelikle Tozdan Ve Kirden Arındırılmış Olması Gerekmektedir.
Su Bazlı Bir Ürün Olmadığı İçin Uygulanacak Metal Yüzey İle Uygulamada Kullanılacak Bezin Kuru Olması Sağlıklı Bir Sonuç Almanız Açısından Önemli Bir Rol Oynamaktadır. Fazla Kullanıldığı Takdirde Yüzeyde Yağlı Bir Tabaka Bırakacağı İçin Bez İle İyice Yaymanızı Öneriyoruz.
Paslanmaz Çelik Yüzeyler için Bakım ve Parlatma maddesi
KULLANIM ALANLARI
- Paslanmaz çelik, krom, nikel alaşımı metal yüzeylerin bakımı ve parlatma maddesidir.
- Metal yüzeyleri çizmeden bakımını yaparak parlatır.
- Yüzeyde oluşturduğu film tabakası ile metallerde parlaklık sağlayan ve tekrar kirlenmesini önleyen bir film tabakası oluşturur.
- Ot