Facebook Twitter instagram Youtube Google+

(332) 211 10 85


ENDÜSTRİYEL SIVI EL KÖPÜĞÜ 30 KG.

Koli Adeti: 1


Ürün Açıklaması:

OZON Sıvı El Köpüğü sentetik deterjan bazlı, etkin temizlik sağlayan, genel bir el yıkama ürünüdür. Restoranlarda, okullarda, ofislerde ve diğer kamuya açık alanlarda kullanıma uygundur. TSE ve ISO-9001 kalite sertifikasyonuna sahiptir.

  • Etkin yüzey aktif maddesi yağlı kirlerin kusursuz şekilde atılmasını, atılan kirlerin emülsifikasyonunu ve emülsiyonun stabilizasyonunu sağlar. İçeriğindeki mono etanolamin sayesinde iyi köpürme özelliği, nemlendirici sayesinde ise iyi bir cilt bakımı sağlar. Parfümlü olarak üretilmiştir, kokusu ferahlık verir.
  • SoftCare Star, alüminyum dispenserler hariç, restoranlarda, okullarda, ofislerde ve diğer kamuya açık mekanlardaki herhangi bir dispenserle kullanılabilir.


Kullanım Talimatı 

  • Üründen bir doz ele alınır, hafifçe ıslatılır ve kalın bir köpük tabakası oluşturması için ovalanır. Durulanıp iyice kurulanır. Ellerin kuru olması hijyenik açıdan önemlidir.


Önemli Not

  • Kullanılan dispenserlerin özellikle sıcak havalarda ayda bir kere boşaltılıp dezenfeksiyonu yapılmalıdır; bunun için spesifik dezenfektanın bulunmadığı yerlerde çamaşır suyu bu amaçla kullanılabilir.
  • Çamaşır suyu ile dezenfeksiyon yapıldıktan sonra, dispenser temiz su ile çalkalanarak yeniden sıvı sabun doldurulur.

TEKNİK BİLGİLER
Görünüm: Mavi beyaz ve diger rek secenekleri viskoz parf. sıvı
Relatif Yoğunluk [20°C]g/cm3]: 1.04
pH (direkt): 5.5 - 6.0
Viskozite [mPa.s;25°C]: 1250